Zaproszenie Drużynowy Puchar V-ce Prezesa ds. Sportu Okręgu PZW Sieradz 27.10.2024 zb. No Kill Orchów

OKS PZW Sieradz zaprasza do udziału w Drużynowych Zawodach Spławikowych - Puchar V-ce Prezesa ds. Sportu Kół Okręgu PZW Sieradz , które odbędą się w dniu 27.10.2024 r., na zb. No Kill Orchów. Drużyny Kół składają się z 3 zawodników. Ilość miejsc ograniczona do pojemności łowiska.

Zawody zostaną rozegrane zgodnie z obowiązującymi Zasadami Organizacji Sportu Wędkarskiego dotyczącymi wędkarstwa spławikowego

Wymiary ochronne ryb łowionych w zawodach będą zgodne z Rozporządzeniem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi

Zgłoszenia dokonywać należy poprzez wpłacenie 120zł (opłata za drużynę) nie później niż do dnia 21.10.2024 (włącznie) na konto bankowe Okręgu PZW Sieradz. Wpłaty po terminie, nieprawidłowo zatytułowane nie będą uwzględniane.

PEKAO SA O/Sieradz

TYTULE PRZELEWU proszę wpisać tylko IMIĘ i NAZWISKO oraz słowo SPORT

w załączniku druki:  przelewu - 120zł , wpłaty - 120 zł, przelewu - bez kwoty , wpłaty - bez kwoty

oraz potwierdzić udział telefonicznie - sms na numer 601 396 802  - w przypadku zgłaszania w jednym smsie więcej niż jednego zawodnika wymagane jest podanie numerów kontaktowych do każdego zawodnika.

Uczestnictwo w zawodach jest jednocześnie wyrażeniem zgody na na przedstawienie ich wizerunku na stronie Okręgu w ramach materiałów informacyjnych z zawodów.

PLAN ZAWODÓW:

Zbiórka zawodników godz.7.00

UWAGA !!! Ze względu na brak możliwości parkowania aut nad samą wodą sprzęt trzeba transportować ręcznie (konieczność posiadania systemów transportowych)

DOJAZD:

- jadąc przez lub od Sieradza kierujemy się na Łódź. W Łasku z trasy skręcamy w prawo za mostem na rzece Grabia w drogę numer 481(ulica S. Żeromskiego). Następnie skręcamy w prawo w ulicę A. Mickiewicza i następnie w prawo w ulicę Kilińskiego. Ulicą Kilińskiego przejeżdżamy ok 1,5 km a następnie skręcamy w prawo w szutrową drogę prowadzącą nad zbiornik. Po przejechaniu ok 500m miejsce zbiórki znajduje się po lewej stronie (wjazd pomiędzy wałami zbiornika)

- jadąc od Łodzi/Pabianic kierujemy się na Łask przez Dobroń, Kolumnę. W Łasku z ulicy Warszawskiej skręcamy w lewo w ulicę Aleje Niepodległości następnie w prawo w ulicę 9 Maja następnie dalej ulicą Górną. Z ulicy Górnej skręcamy w prawo w ulicę Mickiewicza  i następnie w lewo w ulicę Kilińskiego. Ulicą Kilińskiego przejeżdżamy ok 1,5 km a następnie skręcamy w prawo w szutrową drogę prowadzącą nad zbiornik. Po przejechaniu ok 500m miejsce zbiórki znajduje się po lewej stronie (wjazd pomiędzy wałami zbiornika)

- jadąc przez lub od Łęczycy kierujemy się przez Brudnów Pierwszy, Kuciny, Kwiatkowice, Wodzierady, Anielin i Wydrzyn do Łasku- ulica Konstatynowska następnie przechodząca w Lutomierską. Z ulicy Lutomierskiej skręcamy w lewo w ulicę Żeromskiego. Następnie skręcamy w prawo w ulicę A. Mickiewicza i następnie w prawo w ulicę Kilińskiego. Ulicą Kilińskiego przejeżdżamy ok 1,5 km a następnie skręcamy w prawo w szutrową drogę prowadzącą nad zbiornik. Po przejechaniu ok 500m miejsce zbiórki znajduje się po lewej stronie (wjazd pomiędzy wałami zbiornika)

- jadąc przez lub od Wielunia kierujemy się drogą numer 481 przez miejscowości Masłowice, Szynkielów, Rychłocice, Widawa, Rogóźno, Sędziejowice, Pruszków , Sięganów, Łopatki aż do Łasku gdzie wjeżdżamy ulicą Widawską. Następnie z ulicy Widawskiej należy skręcić w lewo w ulicę Jana Matejki i zaraz w prawo w ulicę Północną. Z ulicy Północnej skręcamy w lewo w ulicę Kilińskiego. Ulicą Kilińskiego przejeżdżamy ok 1 km a następnie skręcamy w prawo w szutrową drogę prowadzącą nad zbiornik. Po przejechaniu ok 500m miejsce zbiórki znajduje się po lewej stronie (wjazd pomiędzy wałami zbiornika)

Zapraszamy Wszystkich chętnych do udziału w zawodach