Zaproszenie Drużynowy Puchar Przyjaźni Kół Okręgu PZW Sieradz 21.07.2024 zb. Próba

OKS PZW Sieradz zaprasza do udziału w Drużynowych Zawodach Spławikowych - Puchar Przyjaźni Kół Okręgu PZW Sieradz , które odbędą się w dniu 21.07.2024 r., na zbiorniku Próba. Drużyny Kół składają się z 3 zawodników. Ilość miejsc ograniczona do pojemności łowiska.

Zawody zostaną rozegrane zgodnie z obowiązującymi Zasadami Organizacji Sportu Wędkarskiego dotyczącymi wędkarstwa spławikowego

Wymiary ochronne ryb łowionych w zawodach będą zgodne z Rozporządzeniem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi

Zgłoszenia dokonywać należy poprzez wpłacenie 120zł (opłata za drużynę) nie później niż do dnia 15.07.2024 (włącznie) na konto bankowe Okręgu PZW Sieradz. Wpłaty po terminie, nieprawidłowo zatytułowane nie będą uwzględniane.

PEKAO SA O/Sieradz

TYTULE PRZELEWU proszę wpisać tylko IMIĘ i NAZWISKO oraz słowo PRZYJAŹŃ

w załączniku druki:  przelewu - 120zł , wpłaty - 120 zł, przelewu - bez kwoty , wpłaty - bez kwoty

oraz potwierdzić udział telefonicznie - sms na numer 601 396 802  - w przypadku zgłaszania w jednym smsie więcej niż jednego zawodnika wymagane jest podanie numerów kontaktowych do każdego zawodnika.

Uczestnictwo w zawodach jest jednocześnie wyrażeniem zgody na na przedstawienie ich wizerunku na stronie Okręgu w ramach materiałów informacyjnych z zawodów.

PLAN ZAWODÓW:

Zbiórka zawodników godz.6.00

UWAGA !!! Ze względu na brak możliwości parkowania aut nad samą wodą sprzęt trzeba transportować ręcznie (konieczność posiadania systemów transportowych)

DOJAZD:

-jadąc z północy Okręgu (Łęczyca, Leźnica, Poddębice, Warta)kierujemy się na Sieradz drogą numer 83. Wjeżdżamy do Sieradza ulicą Wojska Polskiego jedziemy do ronda, zjeżdżamy drugim zjazdem w ulicę Jana Pawła II (kierunek Wrocław). Jedziemy tą drogą cały czas prosto (za miastem przechodzi w drogę 482). Przejeżdżamy miejscowość Dębołęka a w miejscowość Tumidaj na rozjeździe kierujemy się na Złoczew. Po ok. 1km skręcamy w lewo (przy drodze znajduje się żółta tablica – zbiornik Próba).

-jadąc z wschodu Okręgu (Łódź, Pabianice, Łask, Zduńska Wola) kierujemy się na Sieradz drogą ekspresową S8 do węzła Sieradz Południe. Na tym węźle skręcamy do Sieradza (kierunek Kalisz, droga krajowa numer 12) i jedziemy do pierwszego ronda. Na rondzie skręcamy w trzeci zjazd (droga 482 kierunek Złoczew Przejeżdżamy miejscowość Dębołęka a w miejscowość Tumidaj na rozjeździe kierujemy się na Złoczew. Po ok. 1km skręcamy w lewo (przy drodze znajduje się żółta tablica – zbiornik Próba).

-jadąc z południa Okręgu (Wieluń, Złoczew, Działoszyn, Rusiec, Osjaków) kierujemy się na Sieradz przez Złoczew drogą 482 i na końcu miejscowości Próba skręcamy w prawo (przy drodze znajduje się żółta tablica – zbiornik Próba).

W załącznikach mapka poglądowa dojazdu (źródło: google.pl/maps)

PRZYBLIŻONE WSPÓŁRZĘDNE GPS N51° 30' 43.1443" E18° 39' 29.2541"wyznaczone na podstawie portalu : http://vbest.com.pl/gps

Pliki do pobrania