OLIMPIADA WĘDKARSKA DLA CZŁONKÓW UCZESTNIKÓW - 28.07.2024 zb. Byczyna Poddębice

Rada Młodzieży oraz V-ce Prezes ds. Młodzieży Okręgu PZW w Sieradzu

zaprasza na OLIMPIADĘ WĘDKARSKĄ

w dniu 28 lipca 2024 roku.

Zbiórka godz. 8,30 – losowanie stanowisk 9,00.

która zostanie rozegrana na zbiorniku „BYCZYNA” Poddębice.

1 zawody wędkarskie spławikowe

2 test wiedzy ekologiczno – wędkarskiej

3 test sprawnościowy (rzut do celu)

 

W zawodach prawo startu mają członkowie uczestnicy PZW mający opłaconą składkę członkowską na 2024r.

 

Udział zawodnika tylko z opiekunem – formularz w załączniku

 

Zgłoszenia do 24 lipca 

smsem 601 344 212 lub mail : mlodziez.pzwsieradz@op.pl z podaniem nazwiska i imienia, roku urodzenia, macierzystego Koła oraz nr telefonu do rodzica (opiekuna).

 

V-ce Prezes ds. Młodzieży Okręgu PZW Sieradz - Sławomir Nowacki kom. 601 344 212

 

DOJAZD:

 

- jadąc przez lub od Sieradza kierujemy się na Poddębice przez Miedźno, Rososzycę, Ralewice, Zadzim, Busina. W miejscowości Bałdrzychów skręcamy w prawo do Zagórzyc a następnie jedziemy przez Rąkczyn do Byczyny. Zbiornik na którym odbędą się zawody znajdują się po prawej stronie.

 

- jadąc przez lub z Warty kierujemy się Poddębice przez Rososzycę, Ralewice, Zadzim, Busina. W miejscowości Bałdrzychów skręcamy w prawo do Zagórzyc a następnie jedziemy przez Rąkczyn do Byczyny. Zbiornik na którym odbędą się zawody znajdują się po prawej stronie.

 

-jadąc przez lub z Zduńskiej Woli kierujemy się Poddębice przez Szadek, Busina. W miejscowości Bałdrzychów skręcamy w prawo do Zagórzyc a następnie jedziemy przez Rąkczyn do Byczyny. Zbiornik na którym odbędą się zawody znajdują się po prawej stronie.

 

 - jadąc z Pabianic/Lutomierska kierujemy się na drogę numer 72 (Aleksandrów Łódzki-Poddębice) przez Kazimierz, Błędów. Skręcamy w lewo (w drogę nr. 72) w miejscowości Błędów - Krzywa Wieś w kierunku Poddębic. W Poddębicach kierujemy się na Byczyna. Zbiornik na którym odbędą się zawody znajduje się na końcu miejscowości po lewej stronie.

 

- jadą z północy Okręgu (Łęczyca, Leźnica) kierujemy się Poddębic, dalej do miejscowości Byczyna. Zbiornik na którym odbędą się zawody znajduje się na końcu miejscowości po lewej stronie.

Pliki do pobrania

  • zgoda-rodzicow-i-opiekun-rm-2.docx

    • 0.01 MB